Václav Havel

Osoba, které byl vytvořen positivní kult osobnosti. Má spoustu podporovatelů a vyznavačů, kteří jsou častokrát označováni pojmem „pravdoláskaři“.
Zbývá tedy doplnit si alternativní pohled na osobu Václava Havla. Oficiální interpretací jsme si prošli všichni. A dokud alespoň zevrubně nebudeme znát kontext událostí a i jiné než tendenční a „režimovské“ interpretace, nelze hodnotit.
K tomu jsem Vám vybral pár alternativních zdrojů.

Údajný citát Havlovo bratra: Havel začal jako kulisák a skončil jako zákulisák.
_____________________________

Stanislav Novotný: Fenomén Václav Havel. Cynická hra na disidenta nebo humanitární zrada globalistů?
Podrobně vše na jednom místě – 2h
_____________________________

Schneider u Skály – Havel jako povzbuzení v 70 letech a tragédie ke konci

_____________________________

KLAUS st. A JEDNO PROHLÁŠENÍ analýza Petra Nováka

Dotaz: V. Klaus st. prohlásil, že „disidenti komunismus nezbourali, sesypal se sám“. Proč to takhle natvrdo propálil? Sice je každému jasné, že je to pravda, ale proč to řekl až nyní?

Odpověď: Nemá smysl stále opakovat, že se na oslavy 17.listopadu chystá majdan, který má položit vládu. Již týdny vidíme, jak se mnozí snaží zcela uměle polarizovat společnost. A to většími či menšími provokacemi typu – Koněv, znovuvytažení dávno „mrtvého tématu“ bratří Mašínů, stávky učitelů, využití smrti Gotta a Chramostové, znovuvytažení ještě „mrtvější“ smrti J. Masaryka, zdravotní stav prezidenta a jím udělená vyznamenání atd., aby se „chytře“ lidem připomněla éra diktatury, společnost byla naštvaná a danou energii vybila na náměstích proti nynější vládě. A kdo bude tento pokus o majdan zaštiťovat svým obličejem? Disidenti z 90-tých let a na ně napojené klanově-korporativní skupiny, tedy „umělci“, známé „osobnosti“ atd. Lidé si nostalgicky vzpomenou s jakými nadějemi tenkrát cinkali klíči a pak se „vrhnou“ na ty, na které jim bude ukázáno těmi, kteří přeci tenkrát „porazili“ komunismus a diktaturu (proč by tedy neudělali něco podobného znovu?). Že pád tehdejší moci v ČSSR byl roky připravovanou akcí a byl pečlivě koordinován ve všech zemích Východního bloku ve stejný čas (během sedmi měsíců padly vlády všude, což je statisticky nemožné), lidé (mlčící většina) samozřejmě nevidí.

A tak musel přijít někdo, kdo má alespoň u části národa určité jméno (a je jedno jestli je oblíbený či ne, stále je to osoba, jejíž slovo je slyšet) a říci: Ale ti, co jim věříte, že někoho porazili vůbec nic neudělali, to se systém položil sám (to, že zcela řízeně samozřejmě naplno neřekl, protože na to ještě není čas) – vyžil se a zhroutil se sám do sebe. Je to stejné, jako kdyby vás někdo na Divokém západě vyzval na souboj a vy jste ze všech stran slyšeli jaký je to „zabiják“ a vy proti němu nemáte šanci a každý normální člověk musí být tudíž na jeho straně a najednou by šel okolo starý šerif, který měl kdysi jakousi autoritu a do té ulice by zařval: Co to melete? Ten „zabiják“ si vybral vždy jen toho, kdo nebyl soupeřem a nebo byl zrovna indisponován – je to nula, nemá žádné zásluhy ani schopnosti a tak ho klidně může kdokoliv „sundat“, neberte ho vážně.

Takovýmto způsobem se odčerpává „lídrům“ nabitá energie, kterou chtějí využít pro své řízení davu. Prostě se řekne, že oni nejsou žádnou autoritou, nic nedokázali a tudíž ani dnes nemá cenu je brát vážně a snad si myslet, že by mohli přijít s nějakým řešením. A to je celá informační hra, která se bude ještě vyostřovat.

Stránky SME (https://svet.sme.sk/…/havel-prejav-CSFR-nezamestnanost-hoax…) a Manipulátoři.cz (https://manipulatori.cz/kdo-u-nas-siril-falesny-projev-vac…/) širía hoax, že Václav Havel nepovedal to, čo povedal. Takže vážení a milí. Ako bojovníci proti hoaxom zverejňujeme tento prejav. Václav Havel:
Československá televize, december 1989, hneď po prvej minúte zaznie čarovná veta z úst samotného Václava Havla:
„Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků… Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím.“
https://www.facebook.com/magazindavdva/posts/512284395846175?__tn__=C-RH-R
_____________________________

Svobodné rádio 18.01.2016 Co jsme nevěděli o Havlovi a Příčiny imigrace
14min- cte text s 2heho vol obdobi havla a doplnuje
33min – zasveceni havla moralka
39min sladek zavreni aby nemohl hlasovat
52 vrazda vysetrovatele v iraku zbrane hromadneho niceni

Blbci největší Václav Havel a Nový světový řád
– spoustu přínosných myšlenek

VÁCLAV HAVEL – o životě, disentu a ženách, rozhovor na Hrádečku 2005

Rozhovor s Jurmanem + krátký úryvek:
K listopadu 1989 nyní chystáme knihu. Není to jenom moje kniha. Vybral jsem si jako spoluautory ještě některé významné historiky a ekonomy, kteří byli částečně otcové toho aktu, který se na podzim roku 1989 udál. Já tvrdím, že to nebyla žádná Sametová revoluce, ale že to byl prostě převrat.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vaclav-Havel-byl-zradce-a-jidas-A-prevrat-v-roce-1989-neudelali-lide-v-ulicich-K-vyroci-Sametu-prichazi-vybusna-kniha-Spisovatel-promluvil-600930

Co jsme neměli vědět :
https://www.facebook.com/MatPave/posts/1627661760636394
5:30 – po69 novinari pouze s doboru kadrovou pozadim
9min – rozdeleni moci cia a kgb, otevreni trhu…
14 – zastaveni manipulovani z majetky az se zpozdenim, nikdo to nevysetroval
18 min – kolik firem vniklo a jaky je jejich podil. do roku 48 bylo 100k burzoazie a 2M malo burzoazie

Uloupené Kosovo (2008) CZ DOKUMENT [Humanitární bombardování]

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s