Jak to ve světě funguje – Globální politika

Robejšek – cyklus 3 přednášek (30 min) – popis situace a jak z toho ven – Stručně a strukturovaně

Z roka na rok sme niekde inde – Pavol Svätoslav Kováčik – 5 min úryvek z kurzu DVTR s konkrétním příkladem

Skála – odpovědi na otázky – podrobný popis téměř na plnou hubu
O den starší diskuze s Prof. Staňkem – také odpovědi na otázky

Robejšek – Jak to vypadá?shrnutí únor – 2021 (2/2) – 30 min, první díl Jak se to stalo? – více do bodrobna

MECHANIZMY VÝBĚRU „KÁDRŮ“ V USA – VYSOKÉ ŠKOLY V USA – Janka Šťastná (KSB)

Praxe soudních znalců české justice 2020 – Radio Tapin

Apolena Rychlíková: Česká levice a rok 1989: Vyrovnávání s minulostí ve stínu antikomunismu
– bez znalosti KSB. Velice objektivní snaha o co nejpřesnější popis situace = vysoká objektivita, neznalost globální politiky a širších souvislostí.

Kořeny krize globálního systému – klidně a objektivně nastíněná „hra“ na naší planetě – dle metodologie KSB a DVTR

Jurij Bezmenov – Bývalý agent KGB o umení subverzie na rozvrátenie spoločnosti (původní video odstraněno, odkazy s přesnými časy tedy nefungují)
První kdo formuloval taktiky subverze byl Sun-Tzu (před 2500 lety).
Definice subverze:
4 části subverze(dle období).
1 Demoralizace – se zaměřuje na: Náboženství, vzdělání, společenský život, mocenské struktury, pracovní vztahy, zákon a pořádek – 6 oblastí aplikace subverze.
Trvá 15-20 let – období co vystuduje nová generace náležitě zformovaná.
Média, která nikdo nevolil maj téměř monopol na vaši mysl. Neexistuje konkurence, všichni jsou průměrní a dělají co se jím říká.
Filmy jsou uplně jiné, než před 25 lety.
Odborové hnutí už dávno nefunguje, a stávky mají dopad na společnost a nic neřeší.
Společnost je postavená na rovnosti, ale přitom záleží na zásluhách a schopnostech.
V momentě, když dostanete zemi do totální demoralizace, kdy nebude rozlišitelné dobré od zlého, pak nastává fáze:
2 Destabilizace – zaměřuje se na: Ekonomiku, Právo a pořádek + armádu, Média.
3 Krize – po příchodu spasitele přicházejí dvě možnosti – Občanská válka (Libanon), Invaze (Afganistán atd.)
4 Normalizace (slovo vypůjčené z roku 1968 z Československa) – eliminace všech nepotřebných nástrojů – homosexualove, aktivisti atd.
Bangladéš, Afganistán (3x) jako konkrétní příklady.
Vliv zahraniční ideologie na Filipíny (muzika), Indie – kina, Pakistán – Demoralizace se dá zasavit hned v prvním kroku – sebekázní.
Počítačový vědec Šafarevič objevil, že civilizace jako Mohenžodaro, Egypťané, Inkové, Babylónská kultura, se zhroutili v momentě kdy ztratili náboženství.
Fakta, pravda, exaktní vědy neudržují společnost ale idee jí ztmelují.

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 16.09.2019 Titulky CZ
Analytik (jeden z nejlepších z oboru) používající metodologii DVTR a KSB.
První otázkou rozebírá v základních bodech aktuální situaci ve světě.
Samozřejmě z pohledu procesů řízení.

Ekonomicky vrah (SK Titulky) – Jak se děla spinava ekonomika po celém světě???

Hotel Europa – Jak funfuje EU – vtipná scénka

Předpověď generála Petrova v roce 2008 před smrti o budoucnosti Ukrajiny

Otázka:
Petře, kdo/co myslíte že je onen globální prediktor? Kam to celé vede? Je takto vedená pan-politika pouhým nástrojem pro dlouhodobé podrobení ducha člověka…? Ale o co jim jde? Nemám čas studovat Pjakina, ani se nořit do geopolitických hloubek, od toho tady máme muže 
🙂 …ale moc by mě zajímal váš vydestilovaný postoj k této konkrétní věci. Děkuji!

Petr Novák Zdravím a děkuji za dotaz. To co se v KSB a DVTŘ označuje jako GP je skupina řídících kádrů, které nahlíží na svět jako na jediný sociální supersystém, který je nutné řídit. Jsou z hlediska lidského řízení na té nejvyšší možné úrovni (stejně jako např. „majitel“ korporace) Řídí jej (svět) pomocí bezstrukturního řízení a za pomoci ideologické a konceptuální moci. Bezstrukturní řízení mohou praktikovat jen proto, že jsou jako parazit (proto je GP také označován jako Globální parazit) přisáti na nějakou státní strukturu. Těmto strukturám říkáme, že se jedná o „střediska koncentrace řízení“, a momentálně vidíme, že jsou ta poslední odepisována (USA a UK), protože se již nedají ovládat bez globální katastrofy. Cílem GP je neumožnit lidstvu možnost stát se Člověkem, aby nemohl žádný jednotlivec na Zemi naplnit svůj nejvyšší genetický potenciál. Využívá k tomu hlavně proti-lidské ideologie a to jak politické, tak náboženské. Všechny ideologie, které dnes mohou lidé vyznávat jsou buď přímo z jejich dílny a nebo, když se začali mezi lidmi šířit myšlenky pro-lidské, tak byla okamžitě vytvořena ideologie, která je začlenila a nad těmito myšlenkami převzala kontrolu (Ježíš – křesťanství/katolicismus, komunismus/pospolitost – marxismus, koránický Islám – wahábbismus, jóga – hinduismus, svoboda – liberalismus, libertariánství apod.). Lidstvo má tedy „volnost výběru“ pouze z přisouzených alternativ, funguje tedy na úrovni naprogramovaného biorobota, který se sice může „rozhodnout“, ale jen v rámci naprogramovaného konceptu. A dá se nějak porazit? Puškin dal kdysi „návod“ – „Hýbe hvězdami na nebi, hvízdne a Luna se zatřese, ale proti Zákonu času je jeho nauka bezmocná.“…pozn. Já sám termín GP nepoužívám, ale označuji jej méně konkrétním termínem „Globální elity“ a důvod je prostý – z psychologického hlediska začne vzbuzovat (při větší popularitě KSB) tento název stejný obraz v mysli jako termín „ilumináti“, „Archnóti“ a kdovíkdo…Jinak GP není „Deep state“ a ani „vojensko-průmyslový komplex“ apod, je to z hlediska řízení nejvyšší lidský kádr, ale to jsem již psal.

Přemek Horský Dobře, že tato debata probíhá. Považují to totiž za velmi důležité terminologicky si to ujasnit. Globální prediktor, globální parazit, globální paraziticky predátor, globální elity. GP, GPP, GE. Z terminologického hlediska je nejpřesnější termín GP – globální prediktor. Petr navrhl používat termín GE, globální elity. Z jednoduchého důvodu a tím je lepší „stravitelnost“ tohoto termínu pro „laiky“. Já s tím souhlasím a taky používám spíše tento termín. Termín konspirace má ve stávajícím infopoli velmi silný a negativní náboj. Stačí zmínit něco jako vrcholek pyramidy – GP a jste za konspirátora s alobalem na hlavě. Již jsem o tom psal, jak se pracuje s termíny na úrovni vkládání obrazů do mysli jednotlivce. Slovo- termín se vždy pojí s konkrétní lexikální formou a obrazem v mysli. Tedy pokud máme nějaké slovo chápat. Dlouho se pracovalo s původně neutrálním termínem „konspirace“. Tento termín původně je naprosto neutrálním termínem označující, že existují spiknutí s politickým či ekonomickým záměrem, které je nezákonné. Prostě zločinné. Nikdo příčetný nezpochybní, že spiknutí (převraty, atentáty atd.) existují. Ale jakmile začnete v médiích ukazovat lidi, kteří hovoří o reptiliánech, placaté zemi, dávají si alobal na hlavu, aby jim nemohli číst myšlenky a spojíte tyto lidi s termínem konspirátor, vznikne z toho perfektní nástroj pro eliminaci chyb v řízení a zachování skrytosti tohoto řízení. Skryté řízení je daleko efektivnější než odhalené řízení. Stačí označit toho a toho za konspirátora a „slušní“ lidé se mu budou pouze smát. Tomuto řízení podléhají i jinak bystří lidé jako P. Hampl a proto se nám směje, ačkoli sám přiznává, že s některými principy a východisky KSB ve svých knihách pracuje. Ale GP je pro něj nestravitelný termín.

Analýzda Globální dění 29.10.2019

Petr Novák

LÍDR IS/DAEŠE je MRTEV?

Zatímco se svět utápí v detailech o údajné smrti šéfa Islámského státu Bagdádího, tak konceptuálně znalého člověka by mělo zajímat, proč se daná informace šíří právě teď, proč je prezentována způsoby jakými prezentována je, v jaké časové posloupnosti a co to vše znamená z Globálního hlediska.

Bagdádí byl údajně zabit v Sýrii chrabrou US army a to za přispění mnoha spojenců a to jak členů kurdských YPG, tak místních obyvatel, iráckých zpravodajců a také armády Ruské federace, která otevřela vzdušný koridor nad Idlíbem a tak umožnila americkým speciálům provést akci. Toliko oficiální informace z Bílého domu. Jenže se vloudila „chybička“ a to buď chybou v řízení anebo naopak jako zajímavý informační nástroj (bé je správně). Ruské ministerstvo obrany totiž hned po oznámení likvidace známého teroristy prohlásilo, že USA nemohly provést žádnou takovou akci, protože RF jim „nebe neotevřela“ a navíc se v dané oblasti žádné jejich vrtulníky vůbec nevyskytovaly. K akci prostě nemohlo dojít, proto k ní nedošlo, je to lež. TEČKA. Jenže velice krátce na to, se RF opět ozvala a to s tím, že v dané oblasti jakési vrtulníky skutečně jimi spatřeny byly a že jestli USA skutečně zlikvidovaly Bagdádího „tak to bude velký Trumpův vklad do boje proti terorismu“. Trumpův VKLAD, nikoliv vklad USA – RF tímto tvrzením najednou obrací a zvyšuje uměle rating prezidentovi USA. Zajímavé, že?

Bagdádí by „zlikvidován“ v Idlíbu. Což je samo o sobě neskutečnou informační bombou. Idlíb je totiž plně pod kontrolou Al Kajdy a syrských poboček této Spojenými státy vytvořené organizace. Ano, jsou to dle Západu ty „demokratické síly bojující proti zrůdnému Asadovi“, které bojovaly např. v Aleppu a kvůli kterým se zhasla Eiffelova věž, na počest porážky těchto vrahů. Pamatujete jak do tohoto města i z ČR vyrazil jakýsi pochod? Neví někdo jestli tam již dorazili? A proč píši, že je to „info bomba“? Protože jsme od prvopočátku vzniku IS/Daeše bombardováni informacemi ze Západních agentur, že „demokratické protiasadovské síly“ bojují proti IS a Al Kajda také, protože jsou konkurenty v ovládnutí Sýrie. Proč se „musela“ šířit tato lež? Protože Západ přeci nemohl tvrdit, že jimi placení džihádističtí vrazi z Al Kajdy (demokratických sil) nebojují proti IS. A dnes vidíme, že se v „jejich“ městě šéf „nepřátelského“ IS v pohodě a ozbrojený pohyboval i se svými lidmi.

Když konceptuálové psali, že „demokratické síly“ jsou džihádisté z Al Kajdy, tak se jim neznalí a hloupí smáli. Když jsme tvrdili, že IS jsou také řízení US státními elitami, tak mnozí hleděli k nebi s tím, jak někdo může věřit takovým pitomostem. A dnes? Vše je odhaleno, ale protože se to neříká ve zprávách, tak tomu „ovce“ stejně neuvěří, protože do souvislostí jim to nikdo nedá.

RF tedy akci popřela, ale když zjistila jakým způsobem se dá tato akce, která se „stala“ úplně stejně jako byl „zlikvidován“ Usáma, použít, tak otočila. Je důležité, že byl Bagdádí zlikvidován z taktického hlediska? Vůbec ne. Již měsíce IS stejně nevelí, ale tato „akce“ zvedne rating Trumpovi, který dostane další „střelivo“ k tomu, aby stáhl jednotky ze Sýrie, ale do té doby si ještě bude chvíli hrát na „ropného lupiče“ a bude krást ropu Asadovi, aby i ten největší hňup pochopil, že s USA jsou „špatné kšefty“. A navíc to celé odhalí u lidí chápajících, že celá „válka Západu“ proti IS byla jen obrovská lež a že chlapci z US army umírali v ubohé zpravodajské hře, která bude připsána na vrub US státních elit (a použita k jejich likvidaci)

A Al Kajda? Zavzpomínejte se mnou. Kdo ji vytvořil? USA jako svou základnu bojovníků proti SSSR v Afghánistánu. Pak se jim prý, ale „vymkli“ z rukou a spáchali 11. září (z jeskyně pomocí satelitního mobilu), kvůli čemuž vznikla „válka proti terorismu“, která si na Blízkém východě vyžádala milióny mrtvých (přes milión lidí jen v Iráku), Arabské jaro (synchronní Západem řízené majdany) a totální chaos a obří migrační vlnu do EU. A nyní vidíme, že v Sýrii byla ta samá Al Kajda opět pod velením USA, jako „demokratická opozice proti Asadovi“. Opravdu je Islám tak nebezpečný? Veškeré zlo a vraždění na BV bylo řízeno Západem, ale o tom třeba zase jindy.

Ještě si někdo myslí, že Al Kajda někdy nebyla pod kontrolou USA a CIA? A totéž IS/Daeš?

Je lhostejné jestli nějaký Bagdádí skutečně zemřel, důležité je, jakým způsobem bude jeho smrt použita. US státní elity se mají na co těšit.

Doplňující komentáře:
Petr Sekera Headline z ČT: “Kurdské oblasti vyklidily, ropných polí se ale Spojené státy vzdát nechtějí. Kurdy Trump vyzval, aby se ze svých domovů přesunuli právě do oblastí, kde jsou naleziště černého zlata.”

V tomto headlinu pisálek velmi přesně popsal oč celou dobu šlo a zároveň si “neuvědomil”, co to vlastně vykecal. 🤷‍♂️

Každopádně ten titulek dle mého názoru naprosto dokonale splnil zadání a zcela jistě změnil chápání mnoha lidí o boji za demokracii a svobodu proti Asadovi v Sýrii.

Jinými slovy cca 8 let mediální masírky je prostě fuč.

Marie Zápecová Tak nějak jsem si to myslela ,že je to dárek Trumpovi k volebnímu klání ….a nějak se mi nelíbilo ,že opět byl hozen do moře ,jako Bin Ládin,je to něco jako když se všude při různých atentátech nacházely na místě pasy a podobné doklady ….Díky .
Reakce:
Petr Novák Ano, stále stejné modus operandi, tedy styl práce. Když se ale něco stále opakuje, tak to časem přestane fungovat a to se právě začíná dít.
František Balej (což je evidentní záměr – odpis neokonů, podpindosů, liberálů atd.)

Vlastimil Votřel – Původně to měla odnést Evropa, ale upustili od toho v hodině dvanácté proto, že se nepodařila likvidace Ruska. To je naopak využíváno pro nastolení pořádku ve světě, protože jiné síly tohoto druhu není.

Vlastimil Votřel – „… mimochodem, po letech, kdy byla každá zmínka o „deep state“ okamžitě označována za konspirační teorii, se jeho existence přece jen začíná přiznávat… podle vysvětlení New York Times „deep state“ existuje, aby „bojoval proti lidem jako je Trump“…“
VV: Takoví ti vulgární a hloupí blbečci, co hlavně potřebovali být zařazeni mezi ty „in“ (konformita) se budou novým informacím bránit dál, ti chytřejší uznají, že se nechali oklamat…
https://prima.iprima.cz/…/29-10-2019-svet-pri-uterni…

Dokreslení situace:
Jiří Nosek 🤡😉Zrovna včera vyšel na hloupoučkém iDnes článek, který jim zřejmě zbyl z minulých let – vychází z jediného zdroje, který ovšem patří islamistům. Článek je tak komický, že dokonale splnil (nezamýšlený?) účel: rozesmál obrovské moře lidí, kteří jsou informačně o několik vesmírů dál.
Ten rozdíl oproti minulým letům – i měsícům – je obrovský.

– „Syrský režim používá ve svých věznicích nejméně 72 různých způsobů mučení. Uvádí to zpráva Syrské sítě pro lidská práva, podle které vláda Bašára Asada letos umučila nejméně 185 vězňů. Do repertoáru trýznitelů patří trhání zubů, nehtů i kůže, znásilňování či bodání. V průběhu občanské války režim umučil už více než 14 tisíc lidí.
Formy mučení zdokumentované ve zprávě Syrské sítě pro lidská práva (SNHR) zahrnují polévání vařící vodou, odřezávání částí těla, znásilňování a jiné formy sexuálního násilí na mužích i ženách. Režim měl údajně také umožňovat medikům, aby si na vězních zkoušeli různé chirurgické zákroky.
Zdroj: https://www.idnes.cz/…/syrie-rezim-basar-asad-muceni…

Dvojí Metr:
Milos Palko Najviac ma dostalo, keď prezidentovi Trumpovi niektorí vyčítali,že je akože bezcitný,že akože sa može radovať zo smrti vodcu ISIS. Tusim,ze to bolo publikované vo Washington Post.Fakt groteska.Asi už zabudli ako sa zo smrti lybíjskeho vodcu Muamara Kaddafiho radovala ta ježibaba Clintonová.To bolo asi podľa nich asi v uplnej pohode.https://www.youtube.com/watch?v=Fgcd1ghag5Y

(komentář bez znalostí KSB/DVTR)
Dusan Roll Všechna tahle prasarna/promiň Péťo ty slova, ale jako chlap mě chápeš/ vznikla za Brežněva kdy valcil proti Afghánistánu a USA zbraněmi podporovali tamější bojovníky.Je známá věc, že oba Bushove pozdější prezidenti se s předáky Alkajidy stykali. Což se při zářijovém útoku na Světové obchodní centrum obrátilo proti nim a USA.Ja osobně považuji za vyniky tyto prezidenty a pana Trumpa vůbec neberu vážné, protože v mých očích je to politický analfabet a demagog který nikdy neměl nic společného s politikou. Vždyť i jako podnikatel 3x zbankrotoval. Tak co od něj očekávat, že? Schopných se zbavuje a pritakalky si drží stále při sobě což rozumný politik nedělá! Jeho nástupci to nezávidím ten nebude dělat nic jiného než dělat opravy po Trumpovi. Měj se hezky a hezký večer Péťo!
Reakce:
Petr Novák Trump je suverénně nejschopnějším prezidentem v historii USA a to, že ho nechápete znamená, že nerozumíte procesům, které se dějí. Pokud někdo 3x zbankrotuje a stejně se opět stane miliardářem znamená, že se jeho portfolio neskládá z hromad kdovíjak získaných peněz, ale čistě jen ze znalostí systému a koncepce řízení, proto byl také GE vybrán jako prezident USA, který z nich má udělat „obyčejný“ stát. Přečtěte si mé starší články – v kontextu nových znalostí získáte o Trumpovi zcela jiný názor.

2 komentáře: „Jak to ve světě funguje – Globální politika

 1. Je fajn mít přehled o „politice“ v zahraničí, ale je to svinstvo. Měli bychom si hlavně udělat pořádek doma, ale to by mohl „jen“ prezident s koulema a toho by museli najít lidi sami. Přes strany to nepůjde. To je mrtvý kůň. Ale většina jsou egoisti, lenoši, mamonáři a materialisti a vědomého člověka do svého středu nepřijmou….příliš je převyšuje, ale nikdo ze stejného „materiálu“ je nespasí, protože bude úplatný, jako oni.

  To se mi líbí

  1. Základní otázkou jest, zdali se ve světě dějí věci náhodou, a nebo je to vše řízené (jak strukturně tak hlavně bezstrukturně = což je pro většinu populace neviditelné řízení).
   Dále to pak souvisí s mravností každého jedince a s tím spojenou metodologii jakou ovládá.
   A já tvrdím, že drtivá většina lidí si ani neuvědomuje jakou „rozbitou myslí“ disponují.
   Více pod odkazem : Do začátku

   To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s