Andrej Babiš + Milion chvilek

Petr Novak
Pokud se budeš dívat na kauzu „Babiš“ pomocí kaleidoskopického myšlení, tedy bez sebemenší znalosti celé mozaiky, tak ji samozřejmě vyhodnotíš jednoznačně. Uvidíš ho jako bývalého práskače STB, oligarchu, který se dostal k velkým penězům doslova „zázračně“ přes noc, chlápka co šidí na dotacích, na kvalitě svých potravinářských výrobků, muže co jde přes mrtvoly i přes zdraví vlastních dětí, slovenskou „náplavu“, likvidátora zemědělství (řepka), lháře a vůbec podvodníka, majitele médií, které mu uměle zvedají rating, vychcánka, který si mění pravidla ve svůj prospěch a dosazuje si jako premiér do vysokých funkcí „své“ lidi, kteří ho ochrání před stíháním a který se neustále jen zaklíná slovy – „je to proti mě cíleně vedená kampaň a není na tom zbla pravdy“.
A protože se považuješ za svobodomyslného a slušného občana, který má smysl pro spravedlnost, tak je logické, že tě tento nemorální člověk natolik vadí, že jsi ochoten vyjít do davu podobně slušných občanů, aby ses proti němu vymezil, volal po jeho odvolání a šířil ve svém okolí informační pole jaký je to šmejd. A to celé děláš proto, aby jsi zlepšil situaci v ČR, protože ti jde o naši krásnou zemi, aby se tu všem lépe žilo, aby v čele byli morálnější a mnohem slušnější lidé, než nějací Babišové a Zemani, kteří jsou jen pro ostudu. Jde ti o to, aby se naše děti měli lépe, protože kdyby jsi dnes nic neudělal, tak by jsi přeci nemohl ze svých dětí vychovat slušné lidi se smyslem pro fair-play, no a aby jsi potomkům ukázal jak moc je to důležité, tak je vezmeš sebou, aby nasáli atmosféru protestu a pochopili, že za demokracii se má bojovat.
Popsal jsem tě přesně, že? Dá se ti něco vytknout? Zkusme to spolu trochu rozebrat.
Přesně jako ty uvažovali lidé, kteří vyšli do ulic proti prezidentu Jankukovyčovi na Ukrajině, který byl obrovsky zkorumpovaný a dokonce zamlada seděl za krádež a ublížení na zdraví. Výsledkem se stal tzv. Majdan, který se stal symbolem toho, kdy z venku (!!!) řízené protesty mají za cíl dehonestovat (a následně zlikvidovat) legitimně zvolenou vládu a změnit politické klima ve společnosti tak, aby si lidé, „spravedliví lidé“ mysleli, že se vše odehrálo jejich přičiněním a oni nebyli jen loutkami těch, kteří chápou více. A co tam bylo výsledkem? Krize okolo Krymu, občanská válka s již tisíci mrtvými a nástup nejčistšího fašismu „na trůn“ od Druhé světové války v Evropě, kdy se jedna z hlavních tříd v Kyjevě jmenuje po válečném zločinci Banderovi a kdy vrazi z jeho jednotek začali pobírat důchody za vraždění nevinných civilistů. Žije se jim tam po tom jejich „spravedlivém“ boji za demokracii lépe? Mají se dobře ti, co vyšli do ulic, aby si poslechli místní kulturní „elitu“, tedy herce, zpěváky, sportovce, kteří jim říkali jak se likvidací demokraticky zvolené vlády budou mít skokově lépe? Dnes jich několik miliónů žije raději v zahraničí, protože jejich země již není k žití – tedy pokud se tam jako ten „spravedlivý“ nepřidáš k banderovcům.
Vzpomínáš na Kaddáfího? Jeho země se z části také postavila proti němu a výsledkem bylo uvolnění migrační hráze a záplava muslimů do Západní Evropy. A co se děje nyní přímo tam? Po letech vraždění a chaosu zkouší maršál Haftár porazit, většinou západních zemí uznanou džihádistickou vládu, která se opírá jen o vojenské síly islamistických žoldáků z celého světa a má minimální podporu vlastního obyvatelstva. Opravdu toto chtěli ti „spravedliví“, když za jásání zabíjeli, dle nich také zkorumpovaného, vůdce?
Vzpomínáte na Irák, kde se ti „spravedliví“ vrhli na diktátora Husseina, když se přidali na stranu „demokratických“ okupačních vojsk US army? Myslíte si, že toho dnes litují, nebo jsou za to šťastní? Saddám prý ročně zlikvidoval několik stovek svých oponentů, ale po vstupu „demokracie“ bylo zavražděno v této zemi již přes milión osob. Opravdu to tak ti „spravedliví“ chtěli?
Vzpomínám si jak na Novinkách dali před lety pod sebe dva články o Sýrii. Jeden byl o tom, jak ti „spravedliví“ bojují proti „vražednému diktátoru“ Asadovi (který se stal „vražedným“ až když přestal plnit přání Západu, do té doby se o něm psalo jako o „našem příteli Asadovi“) a to všemi možnými prostředky a že jsou ozbrojeni hlavně loveckými puškami, meči a jezdí na terénních autech firmy Toyota. A hned pod ním byl článek o tom, jak na tyto povstalce Asad poslal tankovou divizi a jak ji povstalci odrazili a zničili jim pět strojů (!!!). Má smysl psát o tom, že jeden, nebo možná oba, články byly jen propagandistickou kampaní? Dnes se stále v Sýrii bojuje. Většina těch „spravedlivých“ brzy pochopila, že „protiasadovská aliance“ je pouze Západem vycvičená banda džihádistů a přešla zpět na stranu Damašku. Přesto se tam zabíjí dodnes a to v zemi, která byla nejliberálnější v celém islámském světě.
Že přeháním? Nic takového u nás nehrozí?
Na Slovensku se zbavili Ficovy vlády, protože…Proč vlastně? Byl prý zkorumpovaný a rozhodně určitě nějak mohl za smrt mladého novináře (jinak samozřejmě bílého koně, kterému zvedli uměle rating tím, že ho doslova přitáhli ke kauze „Panamské dokumenty“) a jeho přítelkyně. Vzpomínáte jak se Ficovi mnozí smáli, když tvrdil, že se celý slovenský „majdan“ domluvil měsíce před tím, když se osobně setkal loutka Kiska se Sorosem? Ještě dnes se tomu směješ, protože ten starý židovský „podnikatel a filantrop“ rozhodně není žádný kouzelník, který by dokázal odstranit celou vládu jedné země? A myslíš si, že je náhoda, že je dnes p-rezidentkou na Slovensku osoba právě z jeho stáje napojená na jeho neziskovky? Ale je fakt, že se na ni dívá mnohem lépe, než na vetchého staříka o holi, který plive jed jen otevře ústa. To, že jej používá na vlastizrádce nevidíš, protože pro tebe to jsou „elity“ národa, které ovšem pracují pro národy zcela jiné.
Takže milý demonstrante, pokud ti nevadí, že pracuješ v cizím zájmu a to pro loutkovodiče různých Kalousků, kteří jsou roky řízeni US státními elitami, trockistických Pirátů řízených svou mezinárodní Internacionálou z Bruselu, různými Fialy z ODS, kteří jsou předsedy Panevropské unie, kterou řídí šéf Landsmančaftu, jenž chce zrušit Benešovy dekrety, různými zblblými kašpary a šašky co mají mandát jen díky tomu, že hrají v tvých oblíbených pořadech, tak pokračuj dál a přiveď naši zemi do stejné politické krize jaká je nyní v Rakousku, kde se také připravil vynikající „majdan“ (tam to šlo ovšem i bez demonstrantů). Že tomu tak není? Že to oni protestují spolu s tebou a nikoliv ty s nimi? Jenže svou účastí všem těmto zrádcům národa dáváš politický MANDÁT k tomu, aby svou činností dál rozbíjeli naši státnost!!!
Že tě nikdo neřídí? Nezačalo to náhodou tím, že byl o Babišovi natočen dokument německou (neomarxistickou) stanicí ZDF? Nenásledoval v rychlém sledu útok z ODS, KDU a Pirátů? Nepřišla hned vzápětí, samozřejmě zcela „náhodou“, další zpráva z OLAFu? Nezaútočil pak na Babiše i přímo opilec Juncker? Nejsi nikým řízen? A co těmi co pořádají tyto akce? Kdyby je nepropagovali, neuspořádali, tak by tě napadlo vyrazit do ulic? Myslíš si, že jsou tyto akce zadarmo? Že nikoho nic nestojí? Že to celé řídí tři mladíci z nichž dva studují teologii a říkají si Milion chvilek bla bla?
Položil sis někdy otázku jestli jsi pouze hlupák a nebo skutečně nepřítel národa? Pokud to první, tak se s tím dá něco dělat. Položil sis někdy otázku CO OPRAVDU CHCEŠ? Aby padla vláda, nastaly další zbytečné volby ve kterých vyhraje opět ANO a ty jsi zase mohl demonstrovat za „demokracii“ tím, že popřeš demokratické volby? Nebo chceš občanskou válku? Skutečný, krvavý Majdan? Pro koho makáš? Opravdu nevidíš jak moc velký jsi kretén, když demonstruješ na akci a okolo tebe vlají vlajky trockistických Pirátů a extrémistické Antify? Nepřijde ti ani trochu divné, že ti co chtějí odvolání Babiše a řídí tyto procesy jsou kompletně pro migraci a on je naopak proti ní? Opravdu si myslíš, že po něm přijde obrovský morál typu Gándhí, který svou politikou ahinsá (nenásilí) rozpoutal největší pogrom v historii Indie, který si vyžádal přes milion, nikoliv chvilek, ale mrtvých? Opravdu jsi tak naivní hlupáček a myslíš si, že v systému „člověk člověku vlkem“ se nahoru ze všech „vlků“ zázračně dostanou ti morální?
Nepodporuj lidi ani strany, ale procesy, které jsou ku prospěchu naší země. Aby jsi věděl jaké to jsou, tak začni studovat jak fungují složité sociální supersystémy, jinak budeš i dál za hloupou ovci, která běhá po náměstích a bečí jak strašně moc chce být zaříznuta od hospodáře o kterém nemá ani tušení, že existuje.
Pokud nejsi schopen některé momentálně prospěšné procesy podporovat svou účastí, třeba z antipatie k hlavním aktérům, tak se jim aspoň nesnaž házet klacky pod nohy a jdi jim z cesty, tedy pokud se chceš opravdu někdy podívat svým dětem do očí s tím, že se nebudeš muset stydět za to, že jsi byl tupou figurkou ve hře, které jsi díky svým neznalostem a mnohdy i vlastnímu nabubřelému egoismu neviděl, nebo nechtěl vidět.
Pochopil jsi už, že nejsi „spravedlivý“, ale jen tupá ovce?
od p. novak

6.12. Petr Novak
BABIŠ V PLNÉ PALBĚ
Před 17. listopadem jsem psal, že dle toho, kdy se nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman rozhodne zveřejnit svou zprávu o případném pokračování trestního stíhání na Babiše, se prokáže za koho a jak kope. Dle datumu kdy tak učiní, NIKOLIV dle toho JAK rozhodne! O to totiž vůbec nejde.
Pokud by tak učinil těsně před 17. listopadem, přesněji před 16, kdy se konala další protibabišovská Letná, tak by bylo zcela evidentní, že se stal nástrojem řízení proti premiérovi, ale tak se nestalo. Pavel Zeman zcela očividně čekal až na „pokyn“, kterým bylo rozhodnutí auditu EK, která obvinila Babiše ze střetu zájmů a on pak, jako správný mopslík a sluha, rychle přiběhl a to hned nazítří, se znovuotevřením nekonečně trapného „Čapáku“, kdy přesně řekl toto: „Nekonstatujeme, jestli se trestný čin stal nebo nestal, obsahem usnesení je objektivní konstatování toho, že usnesení městského státního zastupitelství nesplňuje zákonné požadavky na rozhodnutí. V současné chvíli není důkazní situace na to, aby věc mohla být obžalována nebo zastavena.“ Jinými slovy tedy říká, že ani po několika letech neví a nemá vůbec, ale vůbec nic. Zajímavé. Každopádně na to má právo. Ovšem načasování je natolik do očí bijící, že i lidé, kteří se o politiku nezajímají, nezaujímají žádné stanovisko pro nebo proti, si začínají uvědomovat, že v celém tom boji proti Babišovi něco setsakramentsky zapáchá. 
Kdo s těmi obviněními vlastně přišel? Kdo zařídil, aby se někdo nějakým Babišem vlastně takto zaobíral? Byla to nezisková (ale jinak převelice zisková) organizace Transparency International a potom hlavně jistý pan senátor Wagenknecht, který nyní kope za Piráty. Tedy o tom, že údajně došlo k nějakým nekalostem s ohledem na Čapí hnízdo a Agrofert víme díky TI, což je organizace, kterou zcela otevřeně finančně podporuje nám dobře známý strůjce „majdanů“ po celém světě George Soros. Wagenknecht navíc udal premiéra České republiky Evropské radě a OBSE, aby prošetřili jeho možný střet zájmů. Senátor ČR udá řádně zvoleného premiéra ČR nadnárodním organizacím, jejichž členy nikdy nikdo nevolil. Vtip? Realita dneška. Je pan senátor vyšetřovatelem, policistou, či přímo očitým svědkem, aby mohl dát relevantní podnět k něčemu podobnému? Věnuje se po večerech hospodářské kriminalitě, či investigativně získává informace z mnoha zdrojů jako novinář a nebo spíš jako špión? Ne, on měl jen „dojem“, že to s tím svěřenským fondem nemusí být v pořádku a audit EK mu dal nyní za pravdu. To je „náhodička“, že? 
Takže lidé protestují, chodí na náměstí a volají po odvolání premiéra pouze díky tomu, co zařídila na Sorose napojená organizace a jeden zhrzený práskač z Trockij Jugend, tedy Pirátů, protože jinak by nikoho nenapadlo, se podobnými kauzami po schválení zákona lex Babiš, zabývat. A když k tomu přidáme, že tyto akce pořádá mladík Minář, tedy nedostudovaný černozadelník a politicky to vždy ozvučuje z mnoha korupčních kauz kdysi vyšetřovaný Kalousek (už se např. vyšetřilo kdo skutečně zavraždil a hlavně proč, jeho švagra Lubomíra, který financoval jeho politickou kampaň?), tak se člověk musí přímo zajíkat smíchy. Měla org. IT a Wgenknecht s Babišem v minulosti něco společného? Aby ne. Ředitelem TI je pan David Ondráčka, který se měl stát v roce 2014 ministrem vnitra za, správně, hnutí ANO a tudíž Babiše. Ale díky zákulisním tahanicím k tomu nedošlo a tak tento post nakonec dostal Chovanec za ČSSD. To již jednoho asi dost naštve, že? Člověk se nechá Babišem umluvit na spolupráci, kývne mu na ní a pak je za hlupáka, který to celé prohrál. A tak do roka a do dne od této potupy se objevilo to udání na Babiše. A ten druhý? Babiš Wagenknechta osobně přivedl na ministerstvo financí (když tam působil) a pak ho po vzájemném sporu sesadil a od té doby po něm pan Wagenknecht jde tak hysterickým způsobem, že je to až legrační. Věděli jste, že tento člověk dal stížnost i k Nejvyššímu správnímu soudu a to proto, že nechtěl aby byli uznáni nově zvolení europoslanci za ANO, protože prý volby ovlivnil Andrej tím, že vlastní média a i když je již formálně vlastně nevlastní, tak jimi nějak manipuluje ve svůj prospěch? Je to idiot, co myslíte? Co o něm řekl samotný Babiš? Že je to obyčejný psychopat a když se podíváte kolik podal a podává udání, trestních oznámení a stížností a k jakým všem instancím, tak mu možná dáte i za pravdu. Vezměte dva zhrzené zmetky, pusťte je (s patřičnými instrukcemi) ze řetězu a pak se již o nic nemusíte starat, oni svou podlostí udělají vše sami.
Babiš nechce migraci, nechce kvóty a nechce, aby ČR spolu se Západem EU spáchala hromadnou sebevraždu. A tak musí být stůj co stůj odstraněn a je k tomu použit jakýkoliv prostředek a jakákoliv možnost, která se namane. V4, Iniciativa Trojmoří, spolupráce s Trumpem, to vše je trnem v oku US státním elitám, tedy neokonům a jejich evropskm vazalům v Bruselu, kteří stále směřují EU k totálnímu úpadku. 
Co je ale úplně nejvíc k „popukání“? Že mnoho našich občanů, kteří mají na svém profilu napsáno Czexit a kteří Brusel a eurohujery přímo nenávidí, pak jdou právě tyto podpořit na náměstí proti jejich největšímu nepříteli Babišovi. Ve své tuposti tedy dělají přesně to, co si ti, které nenávidí, přejí a z čeho mají doslova vlhké sny. Ale vysvětlit se to těmto občanům nedá, na to jsou příliš dobře zmanipulovaní. Ještě jim asi nikdo neřekl, že skutečně znalý člověk podporuje konkrétní procesy a nikoliv lidi, kteří za nimi stojí, protože ti, ve společnosti „člověk člověku vlkem“, rozhodně nejsou nositeli cti a morálky. Což je i Babišův případ. Když jsem 24.11. přál nové předsedkyni TOP 09 ke zvolení, tak jsem napsal toto: „Česká politická scéna, přesněji opozice, již delší dobu ohlašuje, že v rámci boje proti Babišovi udělá jakousi fůzi a všichni se spojí. To co vznikne bude muset mít nějakého lídra, nějakou hlavní tvář, která to zaštítí. S jistotou můžeme říci, že „lídr“ Top 09 to nebude, což je také jistě cílem této volby. Koho tedy použijí? Zhuleného Piráta a nebo Posseltova sluhu z ODS? A nebo zkusí přeci jen exhumovat Kalouska?“ Všimli jste si toho konfliktu mezi Michálkem (Piráti) a Kalouskem? To se právě smečka hádá o to, kdo bude tou tváří, která ten celý opoziční boj proti Babišovi zaštítí/povede. Piráti si jasně uvědomují, že exhumace Kalouska se nezdařila, již se politicky dávno znemožnil a celou snahu tím tedy poškozuje a že tedy tím lídrem musí být někdo, kdo to ještě dostatečně nestihl.  
 A čo sa robí na Slovensku? Tam se jistý pan Fico snažil z UK bank získat část Slovenských zlatých rezerv, které tam mají uložené, protože je mu jasné, že je tento bývalý Hegemon již v posledním tažení a tak „musela“ přijít do týdne odpověď v podobě trestního stíhání za propagaci rasismu, nebo tak něco. Neokoni (jejich loutky) jsou na Slovensku momentálně ještě silnější než u nás, nezapomínejte, že se jim tam podařilo dostat do prezidentského křesla Sorosovu figurínu. A protože naši lidé neumějí dostatečně aktivně použít zdravý rozum, tak nás to bude nejspíš čekat brzy také. Není totiž nad to, podporovat vlastizrádce a mít přitom plná ústa vlastenectví.
Vzpamatuje se lid český?

Rozhovor s Prof. Jiřím Chýlou Fyzikální ústav Akademie věd České republiky.